× Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler İletişim

Hakkımızda

Merhaba,

Çocukluğumdan başlayarak, her zaman doğaya yakın oldum. Her zaman toprak, su, bitkiler ve hayvanlar ile beraberdim. Bu yakınlığınn en önemli nedeni ise Girit'li eğitimci bir anneanne ile büyümekti. Hiç bir zaman neleri yapamayacağımı değil, neleri yapacağımla ilgilendi, her zaman bizleri destekledi. Her zaman yeni yerler, yeni insanlar tanımamı, kendimi geliştirmemi istedi. Doğal ürünlerle beslenmenin (her zaman soframızda zeytinyağlı sebzeler olurdu), temiz havanın (şehrin içinde bile camlarımız yaz kış açıktı), denizin, sporun ve çiçeklerle dolu ev, balkon, bahçelerin tadını çıkarttım.

Zaman içerisinde kendimi ilaç sektüründe çalışırken buldum. Onyedi yıl boyunca Türkiye ve İngiltere'de çokuluslu ilaç şirketlerinde, kimya eğitimimin tersine, severek seçtiğim pazarlama bölümlerinde çalıştım. Şirket birleşmeleri, artan stres, plazalarda yaşam, mobbing süreçleri; doğal olandan uzaklaşmama ve çeşitli sağlık sorunları yaşamama neden oldu.

Bir sabah, hayatıma yeni bir yön vermek için uyandım ve bana yararlı olan doğal ürünleri benim gibi doğallığı seven insanlarla paylaşmak istedim.

Doğa, bizlere yaşam enerjisi sunuyor. Hayatımız hızla akarken, yaşamdan maksimum enerjiyi, güzelliği ve sağlığı doğal yollarla elde edebiliriz.

Doğal seçimlerimizle; yiyecekler, çevre ve kozmetikte kimyasallardan ve sentetiklerden uzaklaşarak, vücut ve zihin dengemizi bulmamız daha kolay olacaktır.

Sağlık ve güzellikler sizlerle olsun.

Zeynep

 

Sitemizde satılan ürünler doğal yaşam ve doğal güzellik için özenle seçilmiş ürünlerdir.

Ürünleriniz özenle paketlenmiş, kargoda zarar görmeyecek şekilde tüm önlemler alınmış olarak gönderilir.

Satın alacağınız ürünler hızlı bir şekilde kargoya verilerek en kısa zamanda teslim almanız için maksimum gayret gösterilir.

Bize her zaman ulaşabilir, ürünlerimiz veya merak ettikleriniz hakkında danışabilirsiniz.